انتخابات هیآت مدیره

 

به نام خداوند جان و خرد

برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس انجمن کوهنوردان زاگرس ایلام در تاریخ 93/12/24در محل باشگاه فرهنگیان شهر ایلام با حضور پرشور اعضای انجمن کوهنوردان و انجمن یاوران محیط زیست زاگرس انتخابات مذکور برگزار گردید. این مراسم راس ساعت 15 باتلاوت آیاتی از کلام الله مجید اغاز گردید و سپس سرود ملی کشور عزیزمان ایران پخش شدبرنامه باخیر مقدم گویی آقای مومنی مسئول روابط عمومی انجمن ادامه یافت ایشان به فعالیتهای و اثرگذاری انجمن در راستای توسعه ورزش کوهنوردی در استان اشاره کرد و از حضور منظم و با برنامه همنوردان تقدیر و تشکر نمود.

 اشاره به اهداف انجمن و شیوه برگزاری انتخابات و تشکر از هیات مدیره قبلی از جمله مسایلی بود که اقای مومنی به انها اشاره نمود دکلمه شعر و خواندن دلنوشته ای زیبا توسط همنورد جوان خانم هانیه انصاری بخش دیگری از برنامه این نشست صمیمانه بود در ادامه آقای باقر رحمانی رییس هیات مدیره قبلی ضمن تشکر از اعضای هیات مدیره و تقدیر از تمامی همنوردان به پاره ای از مسایل مهم و تلاشهای صورت گرفته اشاره کرد و بطور ویژه از پیشکسوتان انجمن تقدیر نمود سخنران بعدی آقای مسعودی مسئول امور مالی انجمن بود که گزارشی مبسوط از مسایل مالی انجمن و کمکهای دریافت شده و هزینه های انجام گرفته خدمت اعضا محترم ارایه فرمودند.

آقای کوچکی از تهیه کنندگان صدا سیما استان و از همنوردان انجمن نیز پیشنهادات مفیدی را در راستای تقویت انجمن و اطلاع رسانی تلاش های انجام گرفته مطرح و بیان نمودند در ادامه اسامی کاندید های محترم اعلام گردید و برگ های تعرفه اخذ رای در بین همنوردان توزیع شد اعلام ارای ماخوذ با نظارت پیشکسوتان آقایان حیدری و جهانگیری شروع گردید میزان آرا هرکدام از کاندید ها ثبت و در پایان نتایج به این شرح اعلام شد اقایان: _1-باقر رحمانی 2_حسین شادمان3_خانم ثریا احمد بیگی 4_علی مسعودی 5_رضا شیروانی به عنوان اعضای اصلی و مهدی انصاری و نریمان جمشیدی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند جلسه مذکور راس ساعت 17:30دقیقه پایان یافت .

از خداوند متعال موفقیت و سر بلندی هیات مدیره جدید را خواهان و خواستاریم.

 

/ 1 نظر / 62 بازدید
احمدرضا تقی پور

این عید به نور فاطمیه زیباست روزیه تمام سال من با زهراست با بردن نام فاطمه فهمیدم سالی که نکوست از بهارش پیداست در پناه مهدی فاطمه باشید.... (سال نو مبارک) با آرزوی موفقیت برای همگی و انشاالله سالی را با صعودهای بسیار و افتخارات زیاد داشته باشید [گل][گل][گل]....